Firmamız

Firmamız 1998 yılında Yedpa Ticaret Merkezinde Sayın Ali Rıza Akalın ve Cemal Oylum ortaklığı ile ticari faaliyetine başlamıştır. Firma ortakları ve çalışanları 1970’li yıllardan beri oto yedek parça piyasasındadırlar.Kısa zamanda müşterilerimizle iyi diyalog kurarak oto yedek parça piyasasında kendimize yer edindik. Müşterilerimizle iyi ilişkiler kurarak krizlerden fazla etkilenmedik. Genellikle Türkiye de ve Dünya da isim yapmış aynı zaman da kalite standartlarına uygun, ISO belgesine sahip firmaların bayiliklerini yapıyoruz.Kalite bizim için önemlidir. Eğer ticaret hayatın da kalıcı başarı istiyorsanız kaliteye önem vermelisiniz.

Büyük ve hafif ticari araçların yedek parçalarında Türkiye’nin en iyi     firmalarından biriyiz. Fırat Makine Otomotiv Tekstil Turizm İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Temiz toplum temiz ticaret ilkesiyle yola çıkmıştır, ve aynı prensiple yoluna devam  edecektir.

Hitap ettiğimiz gruplar MAN, MERCEDES, VOLVO SCANIA, DAF, BMC, ASKAM, FORD ve diğer büyük araç grupları.


Online Katalog

Büyük ve hafif ticari araçların yedek parçalarında Türkiye’nin en iyi firmalarından biriyiz. Temiz toplum temiz ticaret ilkesiyle yola çıktık ve aynı prensiple yolumuza devam ediyoruz... Katalog için Tıklayınız.

Kargom Nerede ?

Gönderiniz Mng Kargoda ise Tıklayınız

Sipariş Formu

Sipariş formu için Tıklayınız.

Döviz Kuru
Dolar = 32.3271 - 32.3854
Euro = 34.4234 - 34.5613
Web Tasarım  
©2011 Fırat Makina Otomotiv-Her Hakkını Saklı Tutar